+48 509 891 444
Ul. Bagienna 2
51-522 Wrocław (Wojnów)
Ul. Semaforowa 87/U1
52-115 Wrocław (Brochów)
Pn   8:00 – 18:00
Wt – Pt   8:00 – 20:00
Sobota   8:00 - 16:00

O nas

Laser Prime > O nas

Nazywam się Anna Siemaszko, jestem absolwentką szkoły kosmetycznej Andrzeja Czamary.

Jestem również absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej. Wieloletnie zainteresowanie oraz doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie jaką jest kosmetologia sprawiły, że stworzyłam eleganckie wnętrze w którym każdy klient poczuje atmosferę relaksu i komfortu.

Połączenie ciepłej atmosfery z najnowszymi technologiami oraz najwyższą jakością usług sprawią, że poczujesz się wypoczęta i zrelaksowana.

Zarówno prywatnie jak i zawodowo jestem osobą stale idącą do przodu, podnosząc kwalifikacje i poprzeczkę. Szereg szkoleń i sympozjów w których uczestniczę pozwalają mi być na bieżąco.

mgr Agata Kuliczkowska od wielu lat związana jest z branżą Beauty.

Jest specjalistką laseroterapii w zabiegach usuwania zmian naczyniowych, przebarwień, blizn, rozstępów, tatuaży a także zabiegów modelujących, ujędrniających na twarz i ciało.

Ogromną wiedzę i doświadczenie kosmetologiczne wykorzystuje w swojej pracy stosując najnowocześniejsze dostępne na rynku rozwiązania technologiczne, które pozwalają na uzyskanie możliwie najlepszych efektów terapeutycznych.

Agata jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego – Fizjoterapii oraz Wyższej Szkoły Fizjoterapii Andrzeja Czamary we Wrocławiu.

mgr Kamila Mikołajczyk – jej pasją jest laseroterapia i modelowanie sylwetki.

Od wielu lat związana jest z branżą Beauty. Kamila jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, na kierunku kosmetologia. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Jej specjalizacja to laseroterapia. Odnajduje się również w metodach modelowania sylwetki i zabiegach odmładzających.

W ostatnim czasie kładzie nacisk na terapie łączone, wykorzystując najnowsze metody medycyny estetycznej i kosmetologii.
Rozwija swoją pasję poprzez udział w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Posiada kwalifikacje do wykonywania zabiegów estetycznych z wykorzystaniem urządzeń HI-TECH.

Na co dzień zaangażowana i skupiona na pracy z pacjentami, co przekłada się na ich zadowolenie. Prywatnie miłośniczka koncertów rockowych oraz podróżowania.

mgr Julia Gąszczołowska – pasjonatka pielęgnacji skóry, naturalnego piękna i zdrowego stylu życia.

Dyplomowany kosmetolog, ukończyła studia w Wyższej Szkole Zdrowia i Urody w Poznaniu.

Szczególnie dobrze odnajduje się w złożonych terapiach, mających na celu niwelowanie wymagających problemów skórnych: trądziku, przebarwień, a także w zabiegach kompleksowo odmładzających skórę.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na wielu kursach i szkoleniach. Motywuje ją samodoskonalenie, skuteczność oraz zadowolenie klientów. Wolny czas poświęca na podróże, aktywność fizyczną i gotowanie.

 

ZADZWOŃ
WOJNÓW
BROCHÓW